Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz ScomComputer #10038 üzenetére

    "Egy gold-ról tudok itt: [link] ;]"

    Ez szuper is, de miért kell 1.32V egy golden chipnek? OK, 5.1GHz, az nagyon nagy freki.
    Ha Laraxiornak van ideje ilyenre, csinálhatna 4.8 és 4.9 GHz-en is CB tesztet.
    Lehet elhajt melegebb éghajlatra ... :D
    Kicsipapucs SP64 1.15V-on 4.9GHz. Másik verzió, ezek az SP számok egy jó nagy marhaságok. Bocsánat Laraxior, előkerestem egy képed és betettem ;) Remélem nincs harag.

    Közben rájöttem, hogy nem vagyok öreg, Very High-on is lefuttattam. Így nem tart egy örökkévalóságig, köszi Hokuszpk ;)

    10. kör végén, de még futás közben:

    A tényleges végén:

    Fogalmam sincs, hogy milyennek, mennyinek kellene, illene lennie a számoknak, sosem használtam ezt.

    Scom Mester:

    OK, bár ez a Falki csóka nálam leszerepelt, olyan beképzelt bunkó stílusban küldte el a fitty fenébe Anta777 emberkét, hogy az nem emberi. Besztárolta magát, hogy ő az atya gatya, ő jött rá a WHEA jelenségre, amire végül is megoldás sem született. DDR4 topikban OCN-en. Soha többé nem jött vissza, orosz fórumokban lehet vele beszélni. Sok hasznos infót osztott meg pedig.

  • keIdor

    titán

    válasz ScomComputer #10038 üzenetére

    Amúgy BIOS verzióval is változik ám az SP érték, nálam is az egyik frissítés lecsípett -8SP-t az amúgy se sokból. :DDD Szóval sokat arra se kell adni, mert most melyik BIOS-al nézze az ember, ugyebár?
    Elég szar a Rocket Lake széria, a 14nm visszaportolás miatt. Kissebb frekvenciákra képesek, mint egy Skylake vagy Golden Cove magos Intel és az IPC növekedés Skylake maghoz képest is nagyon csekély. Ilyen +5% környéke csak. Cserébe zabál az összes. :D Golden CPU is kevesebb arányaiban, ezért is nehéz kifogni. Főleg 11700K-ból, Laraxiornak nagyon nagy szerencséje volt.

    Ez 4800 allcore, borzalmas...
    De mindjárt itt a 7800X, szóval annyira nem izgat. :D Meg elég olcsó is volt ez a platform, nem jó a Rocket Lake, de cserébe nem is drága.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák