Új hozzászólás Aktív témák

  • @lbert

    tag

    Nem tudom ki hogy van vele, de én már jó ideje belefáradtam az egy nyári slágerekbe.
    Na azért nem álszenteskedem, mert meghalgatom szívesen én is a tuci-tucit, párszor. De egy idő után már nem ad semmi élményt.
    Van kb 40 lezem CD és 10 mp3 tuci-tuci, de már csak frizbizni venném csak elő őket.
    Néha valahol, esetleg egy reklám alatt, vagy valamien ismeretterjestő film alatt felcsendül egy kis valódi zene. Az instumentális zene. Bár ebben is oly széles a paletta.
    Most néztem egy filmet és abban olyan gyönyörű gregorian szólt, hoy vérzett utánna a szívem. De ott van még Jean Nichel Jare, v Mike Olfield.
    Ezek azoka zenék miket az ember szívesen meghalgat akár mikor, mert ha ellazul közben egy más világba repíti el.
    Kíváncsi lennék arra hogy hányan hallgatnak e féle zenét és mien művésztől.
    Bár én most a gregoriánra hangolódtam nagyon rá. De oly nehéz igazi instrumentális zenéhez hozzájutni, és ha sikerülne is talán az ár az meghiusíthatja.
    Bár én azt mondom hogy ha tudom hogy eredeti a lemez, és valódi minőség akkor kifizetem a dupláját is ha van rá pénzem. Evvel mindössze az a baj hogy évi pár alkalommal tehető csak meg.
    Szeretnék mostmár dvdn is beszerezni. Most például Mike Oldfield - Tubular Bells-jeire vágyódom. Az már biztos hogy egy fantasztikus élmény lehet.

Új hozzászólás Aktív témák