Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz formasu #6895 üzenetére

    Amit én linkeltem, az egy új gja skin 1.2-höz (ezt sajna elfelejtettem odaírni, de úgy gondoltam aki használta vagy ismeri a gja-t, az úgyis tudja, mert 1.1-ből csak skin verzió volt, 1.2-ből meg eddig csak brandinges skin), ami eddig mini branding skin-ként futott. (1.1-hez már nem tartom túl valószínűnek, hogy jönnének még újabbak).

    És pont ilyesmik miatt örültem (mint pl.a te példád is) hogy végre skin formába jön, és nem brandingként, mert óriási keverések vannak.

    Amit használsz, az nem normál branding, hanem egy skin és branding keveréke. ÉS ebből adódik, ha egy új skint használnál (skin mappába), akkor egyértelműen nem lenne jó az a branding hozzá amit most használsz (mivel abban is van skin), ezért a normál skin formátumú skinekhez vagy gyári branding-et használ az ember, vagy valamelyik ikonost (mint pl. az enyém is, amiben nincs más, csak ikonok, meg max az az ini, amit említettél is, amit persze tetszőlegesen át is írhatsz, és akkor szintén nem kell a sys-be semmi)

    De mivel te 1.1-es primo-t használsz, ezért maradjon minden úgy ahogy most van.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák