Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz xcds #30311 üzenetére

    Nem...én újonnan vettem. Most lesz nyáron 3 éves a gépem. Én is nyitogatom rendesen...szóval nem vitrinben tartom. Meg hordom be a melóhelyemre is. Persze vannak akik asztalon használják és egy év alatt 5-ször ha lecsukják... nagytakarításkor. :D
    Nem barmol az szét az a zsanér semmit hidd el. Meg van az tervezve hogy jó legyen. Úgy tudom csak a WFI kábel és a webcam kábel megy a zsanérnál. A Monitorkábel meg az a szalagkábel ami a két zsanér közt van.

    Láttam én már T60-at aminek úgy lógott a kijelzője hogy legyezni tudtam volna magam vele. :D Működött a gép mint a parancsolat.

    De mondom, ha most akarod a zsanért megvenni akkor Pisti (Winner) elintézi neked szerintem. Jó fej srác nagyon.
    Nem kell rám várnod. Amit linkeltem az úgy is vállalja a postát magyarba...és ingyen.

    (#30312) franc0 ...lehet. Én mondjuk kipattintom a reteszt és kivétel nélkül középen nyitom fel. Konzumer gépeknél van az ha egyik oldalt nyitogatod akkor tuti elreped az az oldali zsanér. Mennyit láttam már ilyet.
    Inkább lógjon egy picit, mint hogy eltörjön, vagy megrepedjen.

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák