Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz petya220 #2931 üzenetére

    Laptopot vigyél magaddal. :P
    Azért szerintem szuper lesz neked ez a végzetség, jól lehet vele keresni.
    Az unokatesóm is rendszergazda volt és nem panaszkodott.
    A hülye fejemmel én meg vasúti vontató és vontatott járműszerelő, közlekedésgép szerelő lakatos lettem. Igaz okleveles lakatos mester is vagyok. Ezután lettem kocsivizsgáló. Inkább lettem volna informatikus.
    Most gondolj bele, nem kellene a tűző napon, szakadó esőben, mínusz 20 fokban a vágányok között mászkálnom.
    Most akkor ásam el magam?
    Na, azért az ország legjobb kocsivizsgálója lettem, :B és a mesterségemet magas szintre emeltem.
    Közben a rendszergazda tőlem kér segítséget és programokat írok a munkahelyre. :Y
    Képzeld a legújabb fejlesztés Android rendszeren fog alapulni, vagyis kánaán. Lehet pénzt keresni rendesen.
    A melóban a szolgálati telefonok Huawei és Nokia. Itt jegyezném meg, hogy van egy Nokia C5-03-as telefonom is saját rommal.
    Innentől kezdve szerintem nem kell elásnom magam.
    Ezt azért írtam, mert kezdő vagy és lásd, nem szabad itt megragadni és fejlesztened kell magad amíg nyugdíjba nem mész. :K
    A végére annyit, hogy a melóhelyen ha meghallják a nevem, egyből tudják, hogy ezt az embert nem lehet hülyének nézni és az jó dolog, hogy több ezer vasutas tudja, hogy ki is vagyok. :B
    Olyat még nem tártak elém, amit ne oldottam volna meg.
    Ez a szemlélet lebegjen a szemed előtt.
    Befejezettül: Imádom a szakmámat, mert ha én azt mondom nem mehet valamelyik vasúti kocsi, akkor nincs ember a világon, aki parancsoljon nekem, csak ha a felelősséget a főnököm írásban átveszi tőlem, de ő meg nem hülye, nem fog senkit a halálba küldeni.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák