Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    Üdv. Van egy őrült nagy gondom. Nem tudom beállítani rendesen a "rencert" (tel+óra).
    Szóval:
    - Ha fenn van a MiFit, akkor megjönnek az értesítések, és bár fenn van a magyar betűkészlet, az értesítések ékezet nélkül jelennek meg, de legalább nem kérdőjelesen, ez már nekem elfogadható, de ebben az esetben semmilyen módon nem jelzi a hívást (engedélyek megadva a MiFitnek). Amikor a hívó fél leteszi, akkor kiírja az óra, hogy van egy nem fogadott hívásom, és még azt is, hogy ki hívott :DDD Milyen kis vicces...
    - Ha fenn van a MiBandage, akkor ha hívnak azt kiírja helyesen, de ekkor meg az értesítések nem működnek :((( Az oka: ismeretlen.... :(

    Szóval kezdek agybajt kapni. Biztosan össze tudnám sakkozni, mely app-ok, milyen kombinációjában, milyen beállítások mellett működik hibátlanul, de épp egy külföldre költözés kezdetén vagyok és mindenem van, csak időm nincs erre, ezért ha valaki lenne olyan kedves, amennyiben megtalálta a tökéletes kombinációt, hogy egyetlen hsz-be leírja, hogy milyen app-okban, mit hogyan állítsak/állítsunk be, hogy minden hibátlanul értesítsen, jelezzen, rezegjen, mutasson, stb...akkor végtelenül hálás lennék :K Kb 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ezek az infók több hsz-ben szétszórva megtalálhatóak, de talán egyetlen helyre sűrítve nagy segítség lenne az újaknak. (whatsappot, messengert, vibert, email klienst használok, Tel:RedmiNote5, Óra FW:1.1.2.05, a MiFitem a play-es legújabb.) :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák