Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz GrandeP #141 üzenetére

    Igaz ami igaz, nagy a bizalmatlanság, de azért még mindig jobb, mint pl egy VATERA v teszvesz, mert itt az emberek megadhatják egymásnak a számukat, címüket, emailezhetnek és onnantól mindenki a saját kárára IS "biznicelhet" Én is szeretnék venni egy telefont és a vatera egyszerüen alkalmatlan arra, h "kikérdezzem" a delikvenst.. honnan vetted, fotózd le az akksit pls (tudom, h nincs beázva, de azért mégis.. :DDD )hová szól a gari.. tényleg! Garancia levelet kérhetjük lefotózni, az nem nagy dolog.. Azonban a személyes átvétel is jelenthet gondokat.. Például nekem mindenki azt mondta eddig, h - Pesten átvehető, akkor is ha hétvégén vidékre utazik, az otthonunk mellé :D , inkább majd Pesten.. az ember fellötyög 20-40k-val, jól megdübölik, majd hazasétál.. Szóval ki kellene találni jobbra azt, ami már működik: aki kereskedik és nem csak szerencsés kókler, hanem szeretik is a népek, annak kellene kapni valamilyen BUSINESS MAN elismerést, mert ő erre büszke lenne és vigyázna rá.. akárcsak a jó ítéletekre.

    Na caka :o

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák