Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz Beni2360 #80495 üzenetére

    olvastam es ezert se jatszanek vele. en meg a nem gyari cekasz csere hive se vagyok, plane ilyen szetbontott formaban. foleg akkor nem ha nem csak en hasznalom hanem pl a csalad is.

    nalunk a szendvicssutot is kapcsolo orara tettem, semmikepp ne fordulhasson elo hogy hosszabb ideig magara hagyva mukodik.

    off:
    egyszer egy kolleganom vett a melohelyre magank egy kenyerpiritot. amint meglattam egybol mondtam neki hogy soha eszbe ne nyuljon belenyulni barmivel pl kipiszkalni a beszorult kenyeret. ha beszorul szoljon. huzza ki majd en kiszedem, nem eleg kikapcsolni ki is kell huzni.
    egyik nap megyek es ott all halalra valt arccal, nez ram egy villaval a keziben. mondom belenyultal ugy hogy be volt kapcsolva ugye. hat igen, mert nem jott ki a kenyer es mar nagyon egett. es persze szikrazott nagyon, hat elegge megijedt. lecsesztem pont ezt mondtam ezt ne. szerencsere elszakadt benne a cekasz, nem bakkta agyon. kenyerpiritot azonnali hatallyal megszuntettem, zsinort levagtam, eszebe se jusson hasznalni a masik oldalat, kuka.

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák