Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szesa

    senior tag

    válasz #72042496 #46 üzenetére

    Most akkor nem ertem :))

    A hulold vevo egyseg ha jol lattam egy koax kabelen van rakotve egy dekodolo egysegre pl egy hdtvset top boxra vagy a skystaros pc kartyara.

    Mivel a VIVOS kartyakon altalaban nincs koax bemenet, igy ra se tudnad kotni kiveve ha pl TV-s a vidkari. A 6600GT vivo alapbol nem ilyen.

    Sztem ehhez inkabb egy specko hdtv vevo kartya kell, aztan a fogott kepet meg valmailyen hozza adott programmal nezheted/kezelheted, illetve, ha van melle egy komolyabb videokartyad pl DVI vagy komponenes kimenettel akkor a megjelneitett kepet ki tudod kuldeni egy HDTV megjelneitore.

    De talan olcsobb es egyszerubb megoldas, ha veszel egy kulso HDTV vevo egyseget amit kozvetlenul ra tudsz kotni a HDTV-dre - mar ha abban alabol nincs ilyen ketyere - de gondlom meg nem sokban van...

    Gondolom a SkyStar2 kartya a monitoron torteno megjelneitest elevgzi es emelett a hozza adott software-ek tartalamaznak vmi capture programot is.

    A VIVOs 6600gt-re sztem nem tudod ugy rakotni ahogy gondoltad, annak nincs Koax bemente, csak kompozit es svideo amik sztem sokkal kisebb savszelessegre vannak meretezve.

    Meg kell nezned, hogy a HDTV-dnek milyen bemenetei vannak.

    Amit a skystar2vel foghatsz azok sima muholdas adasok nem?
    Gondolom nem nagyfelbontasu hdtv adasok vagy az is van kozte?


    1.Muhold hdtv adassal

    2. muholdvevo egyseg hdtv ''dekoderrel''

    3. hdtv megjelneito

    en valahogy igy gondolom, aztan persze nem biztos mert eloben meg nem lattam ilyen nagyfelbontasu adast.

    aztan ha csak ima muholdas adasokat akarsz a tvden nezni akkor meg nem kell hdtv megjelenito :)

    Visszaterve a kerdesedre: nem fog mukodni a koaxos hdtv jel a 6600gt vivoval mert nincs rajta olyan bemenet.

    -

Új hozzászólás Aktív témák