Új hozzászólás Aktív témák

  • estikornel

    tag

    válasz dewil666 #39023 üzenetére

    Köszönöm mindkettőtöknek!

    Az igazolványok mindig nálam vannak, azzal nem lesz gond. Viszont ha én most kiválasztok a katalógusból egy hűtőt, mert arra lesz szükségem, de addigra tegyük fel kifutó termék lesz, vagy találok jobb típust azonos kategórián (A++) belül, akkor lehetőség van másikat választani, vagy kizárólag arra a termékre tudom beváltani amit megjelöltem a pályázati lapon? Ha előre kell kiválasztani és nem variálható, akkor szeretnék segítséget kérni a következőben:

    Alulfagyasztós hűtő, minél több garanciával, szín és méret nem fontos mert egyedül használom, de ne kelljen újat szerezni ha idő közben bővülne az itthoni létszám. Nem lenne rossz a no frost, de nem fontos mivel olyan 80-90e magasságáig gondoltam (+40e ft az A++ kategória miatt, így összesen 130 max) és nem tudom, hogy ebben a kategóriában jók-e az ilyen hűtők. LG vagy gorenje szimpatikus, Bekot nem szeretnék. Más kikötésem nincs, annyit olvastam régebben, hogy azok a jók aminek hátul kilátszik az a hűtőrács felülete, nincs letakarva egy palásttal. :)

Új hozzászólás Aktív témák