Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz kangool #3317 üzenetére

    Electrolux család (aeg,electrolux,zanussi) felültöltős mosógépeknél van a könnyen kivehető, tisztítható mosószer adagoló

    Az alig par eve lett bevezetve.

    Hugom 2005-os EWT1315-osen meg a regi, ajtoba epitett mososzeradagolo van, en 2008-as EWT13620-amon mar az uj kiveheto.

    Alsobb kategorias mosogepekbe joval kesobb szivargott le, anyam 1-2 eve vett olcso Electroluxan (EWT1010?) pl. a regi megoldas van.

    ezek hátránya hogy 90 fokos mosásnál egyszerre adagolja a mosószereket amit az adagolóba teszel.

    Folyekony mososzert sem szereti, szimplan kifolyik belole alul.
    Igy csak olyan programoknal lehet folyekonyat hasznalni, ahol nincs kulon elo es fo mosas.

    Porokkal meg a 40C fokon mosas szokott gond lenni, mivel ilyen alacsony hofokon altalaban sokkal rosszabbul oldodnak, mint mondjuk 60C-n.

    Meg mostanaban a ritkan hasznalt, allasban besurusodott oblitokkel szivtam egy kort, nem tudta kimosni a frissen fott puding allagu oblitot a tartobol.
    Utana probaltam meleg vizzel higitani az oblitot, jol osszeraztam a flakont, egesz folyekonynak tunt allagra, de a mosogepnek ugy sem tetszett, ugy is bennemaradt a fele a tartoban.

    Vadi uj oblitovel persze minden ment, mint a karikacsapas.

    Szoval felesleges 2 literes oblitot venni ha az ember havonta ketszer mos, mert elobb fogja kidobni a felig tele flakont, mintsem fel tudna hasznalni. :(

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák