Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mexildos

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy egy Denon X4100 erősítő mellé milyen hangfalakat érdemes venni? Laikus vagyok ezen a téren, de nem szeretnék túl nagy hangfalakat venni, tehát ilyen betár nagyot semmiképp hanem "kellemes" méretben ami egy nagyobb de nem óriási szobában elfér (30nm). Nem tudom létezik-e ilyen? Egyelőre csak 5.1-es rendszert szeretnék építeni és ahogy a tárca engedi úgy fejlesztenék. Lehetséges ilyen?

    Mit tudnátok ajánlani hozzá? Milyen hangalat? Nagyon nem értek hozzá, de vacakot nem szeretnék. Használnám, játékra, tv filmre és zenére is :D Tudom ez ilyen multi-kulti de na :) Zene inkább pop.

    Bár lehet ez ilyen hülye kérdés de a Denonnak jó a távirányító érzékenysége? Pl ha oldalról szeretnék hangot csökkenteni, nem szemből?

    Illetve milyen régebbi Marantz audio játékost tudnátok javasolni? Újat nem szeretnék vásárolni. Mi, melyik éri meg ami tud olvasni mp3 és sima eredeti audio cd-t is. A Denon szereti ezt a fajta lejátszót? Phono-ból mit javasolnátok? Ebben az erősítőben HDMI 2.0-ások a csatlakozók?

Új hozzászólás Aktív témák