Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GU-81M

    tag

    Sziasztok!

    Aktív subot keresek leginkább zenére, egy kb 25 nm-es szobába. 40-50 ezer körül áldoznék rá, használt is megfelel. Mivel nem vagyok benne a témában, így tudnátok nekem ajánlani pár típust, amit érdemes keresni? (a nyílt vs zárt kérdésben nem jutok dűlőre, volt egy ideig egy kef subom, az zárt volt, de végül el lett adva)

    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

  • GU-81M

    tag

    válasz Patice #90000 üzenetére

    Azért nem gondolom, hogy a használható darabok tényleg 200-nál kezdődnek (távol áll tőlem az audiofil mentalitás, nincs időm és igényem leülni és csak zenét hallgatni, mellette van ezer dolgom, viszont ha szól, akkor szóljon jól). Néha film is menne és nem komoly zenét szeretnék hallgatni, hanem elektronikusat. Szerintem oda nem kell _annyira_ precíz hangképzés, inkább dinamika és erő. Egy régi Denon PMA500V erősítő és egy pár Preludium B32 mellé keresek subot, mivel ezek meg sem közelítik a 200 ezer negyedét sem, így nem érzem reálisnak a Dynavoice T12-t. Valahogy kilógna az egészből... Minden esetre köszönöm a normális válaszod. :) Sajnos REL-t nem nagyon találtam eladó sorban.

    Látom problémát okoz a fórumon a "miért kell zenéhez sub" kérdés megválaszolása, lendüljünk túl ezen és közelítsük meg másként a kérdést. Mozira keresek subot, de szeretném zene mellett is használni. Talán így könnyebb lesz a lényegi résszel foglalkozni. Az ár most is 50 körül legyen, leginkább használtakat keresek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák