Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz dunkel #74986 üzenetére

    Hételvónak - tudtommal - nem volt AVR-4810 erősítője.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz dunkel #74986 üzenetére

    Denon saját végfokáról ment, a pio meg néha sajátjáról, néha a rotellel. Utóbbival ugyan a mélye pontatlanabb,de nagyságrendileg élvezhetőbb,mintha a pio saját végfokáról ment. mia a nagyságrend? ha a pio 240, akkor a rotel 120ért nagyjából kötelező.

    kimi:nem dinamikátlan,sőt... szimplán több a magasa pionak. ezért érzed tökösebbnek. pedig nem az. kajak nem lapos ez a konkrét denon, a pio a diszkós. pont olyan,amilyennek többen leirták priviben. sok (kissé mosott) mély, fülb*szóan sok, és még több törz magas, és valami szürke közép.

    és hozzá tenném, nagyon sok munkája van 7alvónak abban, hogy egyáltalán így szólt. Abból mértem le, hogy a 9xxas focal már csillantott abból, amiért a focalokat szeretjük. A kábelei tökre illenek a piohoz. komolyan mondom, teljesen objektiven irom, nem savanyű a szőlő. Akármelyik piot megvehetném, elhiheted. Ez nem izlés dolga, ez az izléstelenség, és a rosszhoz szokott fül dolga. Elnézést, de őszintén ez a véleményem. Ízlés dolga számomra az a kategória,amikor azonos számú versenyszámot nyer egyik, illetve másik.

    térmélység: denonon van, pion nincs
    szövegérthetőség: denonon tök jó, pio kb a 2xxx denon szintje
    dinamika: pio loudnesses, denonon vastag izom hozzáképest
    teljesitmény: amikor a pio már torzított, azon a hangnyomáson a denon még tartalékokkal bírt
    hangszin: sokmélysokmagas a pio, denon kiegyenlítettebb
    alsú határfreki: pio vágott kb 30 Hzen, denon nem
    hangszerhangok: denonon egész jó hangszinek, pion penditésnek van hangja, hangszernek meg nincs teste. tök szinezett.
    tér körbeérés: ettől féltem, de a dipólok hozták denonnal is, ez itthon nem ennyire jó.
    távirányító: denon tervezőket kényszeríteném, hogy használják azt a két fost, amit összehoztak, de szerencsére nem kell buzerálni, miután beállítottad
    szolgáltatás: denon kicsit többet tud. hdmi erősítő, wifi,stb...
    hosszan hallgathatóság (torzítás mennyiség) pio után jó a csönd, denont egész nap tudom hajtani.

    szóval újonnan talán elgodolkodnék, talán egy tisztán akciófilmet néző családnak 2309 helyett (kb 3311 szint), de annyira bántott a magasa, hogy valszeg inkább a szürke 2309et venném, függetlenül, hogy élvezetesebb a pio rövid távon.

    XT: Maja is tizenhuszon órás ügy volt. Rossz visszagondolni, rettegtem. De a lényeg, hogy már most kijön, hogy mit hallgatott pocakban :)

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák