Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4cg80

    tag

    válasz BBéci #66217 üzenetére

    Végigolvastam az elmúlt 1 hetet,sajnos nem találtam sok budget kategóriás ajánlást,mindenhol 150-200 ezres összegekért teszik össze a házimozikat,de leírom akkor részletesebben a kérésem,konkrétumokkal: Szoba 18-20nm,erősítőből Pioneer belépő kategóriára gondoltam (VSX3xx,4xx,5xx),autóhifiből már 6-8 éve Pioneer mániám van,és ott még sosem csalódtam bennük (vagy esetleg Denon X500). Mellé kellene egy 5.1 hangfalszett,a 1.hsz-ben szereplő pl.Onkyo rendszerek (hts-528) tökéletesnek tűnnek az én igényeimnek,csak sajnos a maguk 60 ezres árával túllövök a Pioneer erősítővel együtt a célkereten. Pioneerből a legolcsóbb VSX3xx mire képes egy ilyesmi Onkyo szettel? Igazság szerint nekem anno tökéletes volt a Panasonic HT520-as szett,szépen,tisztán szólt,csak hát kicsit kiöregedett szolgáltatások terén,de mint látod hangzásilag nem lennének túl nagy elvárásaim.

    Tudom,hogy biztos idegesítő,hogy többen is hasonló kérdéseket tesznek fel,de tudtommal erre van a ph fórum,hogy segítsünk egymásnak. Kb. 2-3 hónapon keresztül minden nap segítettem a különféle laptopokat kereső embereknek a kéréseikben,laptopokból egyértelmű volt számomra (és több segítő kolléga számára),hogy pl.100 ezerig mit érdemes venni (használt üzletit),120-140 körül mit,és afelett is. Ebből gondoltam,hogy hátha házimozi téren is ennyire egyértelmű a helyzet,hogy 80-100 ezerig mi számít bestbuy rendszernek.

Új hozzászólás Aktív témák