Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz Tamoo #45758 üzenetére

    Igazad van is meg nem is. Viszont az, hogy egyből rátámadnak az emberre mert mondjuk nem egyezik a véleménye teljesen a többiekével az se jó dolgok. Én most normálisan akartam beszélgetni arról nem tehetek, hogy erről itt nem tudunk.
    És még egyszer leszögezem én nem a kábelek közötti különbségekről beszélek, hanem arról, hogy az agyunk milyen egy furcsa eszköz és jó lenne ha tudatában lennénk ennek és helyén kezelni azt, hogy nem minden az aminek látszik.

    (#45757) TCr
    Te szólítottál meg nem én téged.

    Te személyeskedsz és nem látsz azontúl, hogy nincs a kábelek között különbség, bárr én ezt megint nem írtam le.

    Honnan tudod, hogy mennyi tapasztalatom van? Miből ítélsz meg engem? Attól, hogy nem itt élem ki az életem és teszem közzé a mindennapjaimat nem kellene ítélkezni mások felett. ;)

    (#45762) Peak
    Én csak annyit mondok lássunk már túl azon, hogy mit akarnak velünk elhitetni és mi ami tényleg valós, és ne mindent fogadjunk már el úgy ahogy velünk elakarják fogadtatni. Nem véletlen költenek ilyen jellegű kutatásokra nagyon sok pénzt :S

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák