Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz -KP- #172176 üzenetére

    Hát egy 8-10 órás kisérlet volt. Nálam történt a nagy megmérettetés. A két rendszer azonos nálam és a jóbarátnál is Aria hangfalak vannak. Mikor elhozta hozzám a denont nagyon kiváncsi voltam mit tud. Első körbe a denont kötöttük be szépen be lett mérve minden be lett állitva. A hang nem volt rossz bár nekem hiányzott a tér, de csendbe vártam mondom majd az anthemnél megnézzük mi lesz a barát véleménye. A hiányzott a tért úgy kell érteni hogy az anthemnél jóval nagyobb kiterjedésű volt körülöttünk a tér. Azt hozzátenném hogy a denon külsőleg nagyon mutatós jó dizájn, a kijelző jól olvasható messziről is. Persze pár film teszt jelenetével kezdtük a tesztet majd jöttek zenék. Denonnál ami feltűnő a sub kezelés nagyon gyengén sikeredett. Valahogy nem volt az igazi. Aztán jött az én vasam mondanom sem kell a jóbarát arcán mosoly volt a denon után hogy milyen jó cucc. Az enyém már be volt állítva így ezzel nem kellett bajlódni. Majd jöttek a teszt jelenetek, és bizony itt a kedves barátom az állát kereste valahol a szőnyegen. Mad max Blade runner tipikus jelenetek meg voltak persze többször mert nem bírt magával :D . A nap végén eldöntötte hogy megy a denon és angliából szerzet egy 710 Anthemet. Szóval az arc jól működik és jól végzi a dolgát.

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

Új hozzászólás Aktív témák