Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati00

    tag

    válasz Submarine #61910 üzenetére


    Ez a probléma. a moduláris tápnak a vinyókábelén a sata csatinak a műanyagja lejött és nem tom visszarakni, cserébe most így néz ki a dolog. Jó, hogy két ilyen kábelem van(mármint a táphoz ennyi járt plusz egy PCI-E), így a másik ami még ép állapotban van arra veszek molex-sata átalakítót. (a másik kábelnek a molex csatija leér a vinyóig majdnem, így a molex-sata átalakítóval no problem lesz. Nem akarok lakástüzet meg rövidzárlatot így ehhez folyamodok. (egy Antec NE450M-es tápról van szó amúgy, ami tökéletesen működik, csak ez az egy hibája van, hogy a kábele silányminőségű)
    árgépen a molex-sata átalakító

    egyik discordos szerverről idézem magam:
    "csak azért sajnálom hogy szétment a sata csati és a vezeték megtörött, én meg azért nem nagyon akarok lakástüzet egy szar kábel miatt ami netán zárlatot okozna, visszabasztam a kábelt a dobozba(módosítva)
    na itt már jobban látszik, a narancssárga vezeték konkrétan kijött
    amúgy tegnap vettem észre mikor szereltem bele a tápot az új gépbe , és a vinyómba beleraktam, mikor végeztem a gépem szerelésével, mikor leraktam, hallottam zörgést azt mikor kiráztam azt ami zörgött az egy pici műanyag darab volt, és ma reggel megnéztem hogy mi a szar van és látom hogy hát a sata táp csatlakozónak annyi, mert hiányzik róla az a takaró műanyagdarab"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák