Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz waithEard #438 üzenetére

    Nyilvan az lenne a meno :). Ha osszejon akkor jo, ha nem akkor tudok nelkule elni. A plussz raforditott eroforrast merlegelem es ez alapjan ugy dontottem, hogy nem.

    De a fenti sema alapjan racinalizalok.

    Most egy fasza IC7 Max3-ot beszerezni haaat - elosszor is mennyibe kerul, mennyit kell nezegetnem hirdeteseket stb. Ha kozben belefutok ezeregy IS7 IC7 lehetosegbe, ahol tudom, hogy az egesz konfig olcsobb lehet mint az IC7 Max3 akar csemegekkel egyutt - nem fogok eljutni az Max-ig :)

    Pl egy IC7 konfigot, minosegi tappal, 3Ghz koruli P4 proccal es raid scsi kartyaval es vinyokkal (4-5 nem emlekszem) 7e ft-ert talaltam. Onnan nem erzek akkora vagyat a Max-ra ami akkor is 10k korul lehetett es ez csak a lap. Ami regebben se volt gyakori :). Szamomra igy elfogadhato kompromisszum.

    Azert volt olyan eset is ahol maskepp racionalizaltam. Sajat gyerekkori C64-em visszaszerzese. Az nekem kb 50k-ban allt meg. Semmi extra, megovott allapotban C64G, Nehany tarolodoboznyi lemez, floppy, joy-ok asszem. Dobozos es hianytalan volt :)

    Tulaja nem akarta eladni, neha tapogatoztam nala (nehany evente). Ja es ez kb 8 eve lehetett.

Új hozzászólás Aktív témák