Keresés

Aktív témák

  • eszakas

    senior tag

    válasz Pupuci #1 üzenetére

    Szia.

    Nekem audigi4 van az egyik gépbe és X-fi extrem music a másikban. AKG530 LTD fülest hajtottam meg mindkettővel és egy régi EA 6383s es Videoton erősítőt 2 hs 280-as hanfallal.

    Ezt azért írtam hogy nem gagyi a cucc amire csatlakozik a hangkártya. Az Audigi1 szépen szól zenével, játékközben és filmnézésnél lehet hogy csalódni fogsz benne de itt is tiszta hangzást fogsz kapni. De semmi extrára ne számolj. Driver problémáid lesznek az biztos. A kontroll panelok közül nem mindegyik fog működni rendesen vista alatt de xp-n menni fog. Mivel az alaplapi hangkeltő is elég jó minőségű nagyon sok különbséget ne várj.

    Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

  • eszakas

    senior tag

    válasz joi29 #23 üzenetére

    Igyekeztek is gyorsan megszüntetni a SoundStorm integrálást:). Mivel nagyon jól sikerült:)

    Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

Aktív témák