Új hozzászólás Aktív témák

  • ZCoyote

    őstag

    Lenne nékem egy gondom.

    Beírom a böngészőbe pl. google.com és nem történik semmi. Nem jelez hibát a böngésző csak egy üres lap jelenik meg aztán aktívvá válik a frissítés gomb. Ez a hiba fennáll Operával, Firefox-al, IE8-al is. Az IE8 kiírja, hogy nem tudja megjeleníteni a weblapot de a diagnosztikára kiírja, hogy nincs hálózati probléma.
    Hogy még csavarjam egy kicsit ha pl azt írom be, hogy index.hu akkor simán bejön a lap, az adobe.com pedig megint csak nem, a Firefox-ban a könyvjelzők között alapértelmezett címek sem jönnek be. Az Operában lévő gyorshívóban bent van nekem a prohardver.hu, az bejön de az ubuntu.hu meg nem.
    Tehát számomra ilyen random módon jelentkezik a hiba. A legújabb verziójú böngészők vannak fent.
    Volt már temp, cache ürítés, újratelepítés de egyik sem javította meg a hibát. Persze www-t is írtam a nevek elé.
    Pingeltem dns szervert simán ment a címfordítás oda-vissza. Pingeltem a google.hu-t az is megy. Minden hálózati szolgáltatás rendesen megy, mappamegosztás stb.
    Routert is pingeltem, nincs gond. Volt nslookup is, nincs gond.
    Egyszerűen nem tudok rájönni hogy mi a gond.
    A böngészőkbe épített keresőkkel szintén nem tudok keresni mert nem jelenítik meg az eredményt, sem a google, sem a yahoo, sem az Ask, semmi.

    Ehhez kérnék egy kis segítséget!

    Romani ite domum.

Új hozzászólás Aktív témák