Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Tyer #38668 üzenetére

    Ő meg szegény, pocakos, alacsony, rossz tartású, messziről süt róla, hogy soha életében nem volt köze a mozgáshoz, vagy a fizikai aktivitás legcsekélyebb formáihoz. Nem is bántom emiatt, nem ért hozzá, meghallgattam amit mond, aztán majd én csinálom, amit gondolok.
    Nyilvánvaló, hogy a porckorong a sport miatt kopik. Illetve nem kizárólag a sport miatt, a szar tartás, a gyenge törzs mind belejátszik. Kurvára meg kell erősíteni a törzset és akkor remélhetőleg nem rosszabbodik, illetve ésszel kell sportolni. Felhúzás és guggolás nekem kilőve, nem ér meg nekem annyit, hogy esetleg műteni kelljen. Helyette csinálok egylábas guggolást (ma már ment jobb lábbal 5*3, ballal még elborulok, falnál segítenem kell kézzel), meg elkezdtem rohadt sok hidat csinálni, illetve nagyon keményen hasazni. Érzem is, hogy javul a helyzet. A sok emberre jellemző előre dőlő medence és homorú tartás is javult már.

    (#38669) Ijk
    Tehát akkor ez a nyugdíjas, műkörmös/divatkibeszélős, tápkieg eladós, gyógyszer mellékhatás megbeszélős, izmos csajokra maszturbálós topic? Már megértem miért járnak ide ennyien... ;]

    Egyébként porckorongsérv gyanúval nyilván te is mennél dokihoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák