Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Ijk #35875 üzenetére

    Vannak amúgy érdekességek itt. Tényleg megfigyelhető, hogy mindenki nagyon képben van az elméleti ismeretekből, precízen össze tud állítani mindenki egy versenydiétát is, amiben értelemszerűen a tészta (még a teljes kiőrlésű is meg a durumlisztből készült is), a gyümölcs, a kicsit zsírosabb, de olcsóbb húsok simán tiltottak. Aztán mégse néz ki úgy senki, mint egy naturál bajnok. Nyilván nem lehet csak a genetikára fogni. Egyszerűen a mi szintünkön szerintem totál felesleges a vuduzás a mindenféle tanulmányokkal, meg a csoda táplálék kiegészítőkkel, edzés előtti pörgetőkkel stb. Nálunk már az is elég kellene, hogy legyen a fejlődéshez, ha az ember belövi a makrotápanyag szintet és próbálja tartani magát hozzá, meg nem barátfülét eszik porcukorral ebédre, cukros gyümölcslevessel. Picit odafigyelve a kajára meg az edzésre simán megvan a fejlődés. Edzésnél meg nem az eszetlen súlyok mozgatására kell rámenni, aztán rángatózni oldalemelés helyett, hanem megtanulni technikásan edzeni, tudatosan ráfeszíteni a célizomra, figyelni a negatív szakaszra stb.
    Nyilván, aki magasabb szinten van, az tartsa be komolyan az étrendet, meg minden egyebet, de az átlag topiklakó olyan messze van ettől, mint Makó Jeruzsálemtől. Szerk.: Nyilván én is, mielőtt valaki belém kötne, hogy aztán én izmos vagyok-é. Nem vagyok.

    Lehet kövezni. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák