Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicker

    őstag

    válasz tatabánya #32078 üzenetére

    Eddzél valagra is akkor. A farizom, is izom.
    A csukló, meg boka szélesség magasságtól is függ, hogy mikor néz ki nagyon kicsinek, de leginkább genetika. Persze van, akinek széles. Egy bizonyos korban még lehet rá "gyúrni", hogy szélesedjen, és erősödjön az ízület de ez tizenévesekre vonatkozik. Az én 19-20as csuklóm se nagy a magasságomhoz, de szerencsére nem fájós, és az a lényeg. A méretét senki nem nézi, és nem is mindig előnyös a széles csukló, sőt sokszor a nagy csukló jobban fáj a nyúlt szalagok miatt.

    , szerintem nem kell genetika több, persze a kép alapján a tricepsz, ami legkeményebben zsírosodik a tömegnövelés alatt a karodon, mert a vállad, az alkarod, és a bicepszed is sokkal jobb állapotban van. Persze csőbe is húzhatsz a képpel, mert ha valaminek az edzése után készült, akkor becsapós. :)

    Ő is azt hitte lehetetlen, hogy nincs is neki akkora. Erre mégis sikerült elővarázsolni heti három edzés mellett, amin némileg módosítottunk. Miközben a kaját nem variáltuk. Átlagos mamakoszt.

    bandus

    Gyakorlatilag az összes Levis farmert tudom ajánlani. Mintha csak "ránk" szabták volna. Egyébként meg honnan tudod, ha nincs nagy lábad? A másik, hogy egy nadrágot lehet alakíttatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák