Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz qantum #117689 üzenetére

    Szombaton volt ugye a verseny. Én úgy csináltam hogy hétfőn még ment 40 körül ch. K-sz-cs null ch. Ezeken a napokon natur csirkemell +vitamin, glutamin és napi 8-10 liter víz. Csüt este elkezdtem óvatosan a töltést. Natur főtt rizs só nélkül természetesen, mellé lekvár (házi szilva) és banán. Kis adag lefekvés előtt. Pénteken ue. ment kb. 500g (szárazon) rizst ettem meg így (kb 2 órénként ettem) és beiktattam csaló kajákat is. Twix, 7days de nem sokat. Ez ment egész pénteken. Erre a napra a vizet visszavettem fél literre. Szombaton nulla víz és csak szemét. Óriásmilka, oreos keksz, banán, minden ami cukros és mocsok egészen ugye a versenyig.
    (Fasza volt ott dideregni a szinpad mögött mivel nem tudtam felöltözni mert a barnító nem száradt meg és ragadt - hozzáteszem úgy hogy reggel negyed 9kor fújtak le-. Ennyit a Protan-ról és a Bognár Geriről 10.500 forintért...A 10 órás kezdésből meg lett 1.5 órás csúszás. Nem mellesleg az egyik iráni bíró ott rendezgette a versenyzőit rá is várni kellett...aztán jött csak a junior kategória és utána mi)

    De ha jól megnézitek a képeket akkor látni, hogy sokkal fedettebb és vizesebb lettem az eredményhirdetésre mivel az egész műsort meg kellett várni, minden kategóriát, hogy lemenjen. Addigra meg hát ettem ezt azt :D:D ittam is rá. Ilyenkor meg mint a szivacs úgy fogja a szervezet a vizet.

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák