Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz shteer #10454 üzenetére

    A bal csuklómat sikerült egyszer szétkúrnom még tavaly, azóta teljesen rendbe jött, de akkor utána kb. negyed évig nem éreztem 2 ujjamra semmit, + a tenyerem jobb oldalára semmit...hidegrázás, ill. "áramütés" érzés volt benne ha valamihez hozzáértem... aztán elkezdtem fegyencezni (súlyzós edzésről így szó sem lehetett) erősítettem az izületeimet, meg mellette toltam magamba ezerrel a magnéziumot, és rendbe jött teljesen év végére...most már mindent érzek vele, kis híján olyan mint újkorában, de még 1-szer nem akarom ezt eljátszani...

    Egyébként nem tudom mi lehetett, mert aznap még semmit nem éreztem, másnapra viszont teljesen szar volt...egykezes fekvenyomásnál inogott meg a bal csuklóm arra emlékszem...de meg tudtam tartani a súlyt, végig is csináltam a 4 szériát... mindenesetre legközelebb ha megpróbálok egy kicsit nagyobb súlyt, akkor fel fogok tekerni 1 bandázst... sajna a csuklóm elég vékony!

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák