Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz FIREBLADE78 #104194 üzenetére

    aha :U
    jó sok levegő lehet akkor a térdemben, csoda, hogy nem lebegek

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • celf

    őstag

    válasz FIREBLADE78 #104194 üzenetére

    térdben a meniscusok is ropoghatnak azokat meg nem kéne inkább, mert még letörik belőlük egy darab.

  • TeeJay

    félisten

    válasz FIREBLADE78 #104194 üzenetére

    páromnak tavaly ilyenkor úgy beállt a bal térde hogy lépni nem tudott rá, egyből vittem dokihoz és kapott 3havi hialuronsav kúrát (15ezer volt utólag rájöttünk kár volt érte) meg 10alkalmas gyógytornát és segített neki bár most érzi jobban magát mióta január elején elkezdtünk gyúrni és futópadon sétálunk meg ellipszis tréner meg komplett test edzés :R

    szimplán csak azért akarom a Myprotein Glüközamint hogy megelőzzük hogy baj legyen
    eddig lekopogom nagyon jó a térdünk bokánk pedig 55kilósan már ő is 50kilót tologat ki meg 40kilóval guggol 2hónap után. fájni nem fáj a térdem és neki sem csak szeretnénk elkerülni a recsegést.

    kiderül van egy srác itt és 5500ért kínálja a 360 darabos Myprotein Glüközamin szulfát tablettát
    kiderül fél év múlva mert ketten szedjük akkor fél évig elég :D

    mellé van 1000-es Biotech C-vitamin, Biotech Omega3, Biotech One-A-Day illetve Jutavit fokhagyma kapszula illetve májra szedek még 500mg-os Máriatövist
    annyit már tudok 2hónap után hogy nem akarom többé abbahagyni, nehezen szántam rá magam hogy lemenjek terembe és kinevessen mindenki, aztán 2hónap után meg én nevetek mindenkin mert heti 4-5alkalommal is lent vagyunk és mindent tolunk keményen 2-3órán át mások meg pislognak honnan van ekkora kitartás.
    sokkal jobban érzem magam mióta járunk, növeli az önbizalmamat hogy kezdéskor 30kiló lábtolásnál majdnem összefostam magam most meg 120kiló olyan simán megy 4x10 hogy öröm látni
    mellizomra is tárogatást nevetséges 10kilóval alig bírtam most meg 90kilónál járok és érzem hogy már 100is lehetne.
    fekve nyomásnál meg az edző csaj mondta hogy ő 80kilóval szokta én meg simán 20kilós rúddal majdnem lefordultam most meg 60kilóval csináltam.
    szóval tényleg megérte elkezdeni, fogytam is, izmosodok is, igyekszem is tartani a diétát csak vigyázni akarok az ízületre nehogy baj legyen.

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák