Keresés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Grafiqs #3 üzenetére

    Volt egy kis nézeteltérésem, meg egy kis gőz az agyamban, de hát ha ez a szabály! :R
    Mégsem fogadom el a továbbiakat is én szeretném nyitni! :)

  • helkis

    addikt

    válasz Grafiqs #3 üzenetére

    ez valami új szabály? az előző 6 alkalommal nem vettem észre, hogy így lenne..
    általában úgy szokott lenni, hogy 5k hsz fele nyittatunk nagyrabecsült klubtársunkkal egy újat, és mikor a x-1-es topic eléri az 5k-t automatikusan áttérünk az x-edikbe amit majd zár a mod. azért csináljuk hamarabb meg, hogy ne keljen keresgetni semelyik fórumtársunknak az új topicot, amit sokszor más névvel, esetleg más helyen nyitnak meg a modok.
    gyakran az 5000-dik hszért verseny is szokott indulni pár üveg sör feldobásával, amit a topic-zárás alkalmával megrendezett helyi PH!arty-n szoktunk magunkbatölteni! :R
    ez az eddigi modoknak nem fájt, sőt szerinem élvezték is a pezsgést.. :) (max a fórummotor nem örült annyira.. :Y )
    egyébként nem értem egyáltalán miért kell átnevezgetni a régieket, ha valaki arra emléxik, hamarabb megtalálja, mint egy átnevezettet, szvsz. viszont ha már bezártok valamit, akkor egy linket dobhatnátok a végére, hogy az éppen nem aktív user is tudja hol keresse az új topicot.. peace! :R

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Aktív témák