Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz prokxy #25282 üzenetére

    még nem tudom, felhalmozódtak a dolgok, tegnap mutattam egy házat, kintről nagy csattanást hallok, kimegyek, valaki elkaszálta az autómat és tovább hajtott. Pár perc múlva jött 2 fiatal srác, hogy ők látták ki volt, utána mentek, felírták a rendszámát (vannak még rendes emberek). Ez után 2 órám ment el amíg a rendőrök lehelyszíneltek és előállították a tettest (81éves papa), egész napom elcsúszott és mára halmozódott + a kocsit is intézni kellene. Szóval lehet leszek, de 22:00 előtt nem hiszem.
    Ja és csak te öregszel, én kikérem magamnak:D Hétvégén vettem fel egy házat, szóba került hol lakom, kiderült az ügyfél egy utcára lakott tőlem gyerekkorában, mondta ismerős is vagyok neki, aztán megkérdezte mennyi idős vagyok és rákellet jönnie, hogy 10 év van közöttünk. Azóta is, ha mutatom a házat, mondom, hogy a járólapon lévő hiba, a tulajdonos állától van :DDD
    Engem nem zavar, hogy 25-nek néznek, csak néha kellemetlen, hogy kiderül, én vagyok az idősebb nem is kicsit:D

    YM: vótmá párszor

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák