Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tubi2

    senior tag

    válasz Fred23 #35963 üzenetére

    A IV rosszabbul van optimalizálva, ha az megmoccan a gépen, akkor a jobban megírt V is.
    Én ilyenkor jutubon szoktam megnézni, hogy megy az adott cumóval a játék.
    Ebben i3 van: [link]

    - Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Fred23 #35965 üzenetére

    Jó sok idő eltelt a két játék között. Én már inkább nosztalgiával gondolok a4-es időkre így pár száz ( közel ezer) óra GTAV után. Hiányzik a fegyverválasztó kör, a harcrendszer és hogy igazából töredékét sem tudod csinálni a városban (free mode-ban) mint a V-ben. Egyesek szerint realisztikusabb a törés és a vezetés, (szerintem inkább eltúlzott és a valóságtól elrugaszkodott, mármint a 4-ben) Grafikai észrevétel hogy a V sokkal színesebb, és ha a 4-ben felnézel egy toronyház mellett, szerintem az torzít, ez a V-ben jobban ki lett dolgozva. Mindezek mellett zseniális játék a 4, mai napig az a szürke városi hangulat nekem nagyon bejön. És én személy szerint jobban szeretem a New Yorki környezetet mint ezt a filmes Los Angeles - Hollywood párost ( a vidék az viszont bejön, ami a 4ben nincs). A történet részemről nem összehasonlítható mert mind a kettőt remekül kidolgozott, és teljesen más a maga nemében. Nagy előre lépés az 5, de grafikai modokkal felhúzva a 4 is üt még :C

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Fred23 #35967 üzenetére

    Én a GTA-k után játszottam az AC4-et (kimaxoltam) és most nyomom a Far Cry 3-at, de nekem nyomába sem ér a GTA hangulatnak. Sőt rendesen zavar egy csomó dolog ezekben az ubisoft játékokban. teljesen egy kaptafára épül a két felsorolt. Sőt a Watch Dogsban is előfordulnak ugyan azok a butaságok. De a természet az nem rossz. Viszont a Far Cry már túl színes, nem reális számomra. a V ben nincs ilyen szintű természet. Van erdő meg hegy stb, de elég alap szint. nincs ilyen dzsungel féle mint az előzőekben. PC-n viszont előrelépés van ebben a konzolos változatokhoz képest. (sűrűbb aljnövényzet).

    Szerintem ne hasonlítsd a hangulatot AC-hez. Ez a városi és környező vidék hangulatát adja, azok pedig ilyen dzsungel témát.

    A Víz a V-ben nagyon frankó , meg a tenger alatti élővilág. Ha összegyűjtöd a tengeri cuccokat a tengeralattjáróval, akkor meglátod hogy igazán sokszínű a vízi világ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés