Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Gothmog #680 üzenetére

    Grat. :)
    Behalás nélkül szép.

    Én sosem foglalkoztam különösebben azzal, hogy hal a karim. Bármilyen szinten is álljon.
    Különösen igaz volt a Blademasteremre, az első karimra. Szegény nagyon papír volt, és akkor még nem olvastam utána semminek (kivétel a build volt, útmutató alapján raktam össze), úgyhogy nem tudtam melyik színű támadás micsoda - vannak egyező színek - nem használtam komponenseket, stb. Később kezdtem utánanézni a dolgoknak. Ha jól emlékszem akkor még lvl, 40 volt a szintlimit (akkor még nem volt kész teljesen a játék), ez volt a legnagyobb karim, ez farmolt mindent.
    Aztán később megfontoltabb lettem.

    Lvl100-on meg már semmi tétje, mivel XP vesztésnél az ember nem veszít szintet, és lvl100 a max. szint.

    Igen, az Ancient Groveos elég kemény, Ultimaten még nem tudtam lenyomni. Kinyírt.
    A 2 pisztolyos Purifieremet lehet átállítom pisztoly+pajzsosra. Most erős a kari, nem tudom mennyi DPS-t veszítenék, és mekkora védelmet nyernék. Ez a fő karim, ez farmol Ultimaten.
    Az Ancient Groveoson kívül Grava'Thult nem bírtam még lenyomni Ultimaten, ill. a Ravagert és Mogdrogent Veteran fölött - mondjuk őt csak nehézségi szintenként csak egyszer lehet kinyírni.
    Ellenben Lokarr megy gond nélkül általában. Utóbbi 3 Celestial, elvileg a legkeményebb ellenfelek a Mad Queen mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák