Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ksanc

    őstag

    válasz wwenigma #470 üzenetére

    A rögzítéshez nem kell szerintem külön alkalmazás, minden kínaiban (de lehet, hogy tévedek) ott van az ygps az Engineer Mode-ban:

    [link]

    Ezt konvertáltam át kmz-be.
    Ez kérem szépen egy kb. 12x12 méteres négyzet akarna lenni, ezt sétáltam közben az udvaron :D

    [link]

    Állítom, hogy tökmindegy, hogy MyTracks vagy nmea logging, ugyanazt csinálja mindkettő... mert megcsináltam mégegyszer, egyszerre nmea loggal és MyTracks-el:

    MyTracks:
    [link]

    Ez pedig nmea logból konvertálva:
    [link]

    Az égvilágon semmilyen különbség nincs. Az nmea tovább logolt, ezért a végén több pont van, de addig tökugyanaz a kettő. És ha most valaki azzal jön, hogy persze, hogy ugyanaz, mert át lett konvertálva, akkor sikoltozni fogok...

    Ilyet csinálhatna mindenki :D
    De fair módon, mindjárt az elsőt felrakni, ahogy én ezeket. Nem ám megcsinálom 23442543-szor, kiválasztom a legjobbat aztán feltolom ide és mekkora májerség :C
    De ez mindenkinek a saját erkölcsi érzékére van bízva...
    Aztán meg 4-5m méteres pontosság mellett 12méteres kört csinálni (látszik is, kétszer egymás után köze sincs egymáshoz)... az agps-sem lett frissítve... de így legalább senki sem mondhatja, hogy direkt ideális feltételek mellett csináltam :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák