Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz Krinyo #461 üzenetére

    Természetesen Krinyo kijelentései szentírás kategória, az ellenpélda hülyeség! Nahúzzafenébedegyorsan!

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

  • ksanc

    őstag

    válasz Krinyo #461 üzenetére

    Védjétek csak nyugodtan az MTK-s hulladékokat, nem gond, főleg azokat, amikből egy drót lóg ki, hogy kisebb hulladék legyen.

    Védem is, he, melóztam vele! :D

    Komolyabbra fordítva:
    Kicsit zavarban vagyok, merthogy hiába igaz, hogy maga az MTK chip jó, ha a telefonok nagy részében használhatatlan a gps. A végfelhasználó számára használhatatlan és ez a lényeg.
    Én azt nem értem, miért jó ez az MTK-nak. Ennyire tonnaszámra adnák el ezeket a telókat olcsón és ennyire megéri a licenszdíj vagy tudomisén, mi? Vagy mi?
    Párszor leírtam, hogy sehol sem írják a gyártók, hogy prímán működik a gps ezekben a telókban, csak azt, hogy van. Ez a "fejlett" nyugati világ, meg a fogyasztói: minél nagyobb profit, olcsón venni, drágán eladni. Erre a kínai: olcsó kell? kaptok olcsót... aztán gyilkoljátok csak egymást... (üzletelt már valaki kínaiakkal? Mármint otthoni terepen? :) )
    Kell egy kis tudás, ügyesség és akkor az olcsóból csinálhatsz használhatót. De ez fel sem merül, mert az olcsó legyen pont olyan jó, mint a drágább.

    Na mindegy, itt egy kis Ingress videó, ezen is csámcsoghatunk egy kicsit :D

    [link]

    - kapualj
    - a járda nem párhuzamos az úttal
    - nem gyalogoltam keresztül a szobron :D

    Nem, nem azt akarom bizonyítani, hogy mekkora király a gps, mert nem az. De nem is a totál használhatatlan sz@r kategória

    Jóéjt, megyek aludni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák