Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz doc #57022 üzenetére

    Nem csak neked.
    Látom felrobbant a topik. Mondom vagy valami új tag akar gityót venni, vagy Soft Reset mondott valamit :D Utóbbi.

    Szerintem kontextusba kell helyezni a dolgot. Igaz nem mondta ki de én úgy értelmeztem, hogy nyilván arról volt szó aki ebből él, ez az élete. De meg kell nézni és levonni a tanulságot saját magunknak.

    re: #57026 cucka
    Ilyet is monda vége felé, hogy olcsó gitár jó erősítő.
    re: FockeWulf
    Nem akarnak annyit költeni. Nem gondolják komolyan eléggé. De ez nem jelenti azt, hogy nem gondolják komolyan. Csak megelégednek valamivel. Mint én is megelégedtem egy újonnan £1000-£1200 körüli hangszerrel amit használtan vettem. Szeretnék én is egy Custom Shop Strat-ot, de nem gondolom komolyan, nem vagyok elköteleződve. És ebben PRS-nek igaza is van. De nem is várja el, hogy el legyél köteleződve.
    re: #57042 Ctrl+Alt~Del
    Ja, többet méltatta a '63-as Fender Stratot mint a saját gitárjait :)
    re: X2N
    "Aki meg azt hiszi hogy egy pickupot legyártani manapság rakétatudomány az meg is érdemli hogy le is húzzák. Csak pár mágnes és 15-25e menet rézhuzal, semmi extra"
    Meg a research amit beletettek. És nézd meg a videót mielőtt azt mondanád, hogy nem tett bele semmi energiát, hogy elérje a '63as sztrat hangzást.
    "dobot nem kell cipelni" Ezért találták ki az elektronyos dobot pl. Amúgy egy darab erősítőt több strapa a derekadnak elcipelned mint a dobot, amihez cserébe 6x kell fordulnod.
    re: #57061 FockeWulf
    Szerintem nézd meg mert nem azt mondja. Mikor kérdezik melyik PRS-t ajánlja, akkor annyit mond hogy játsz azon a gitáron amin a barátod játszik. Nem mondja, hogy PRS. Mikor kényszerítik a válaszra, akkor mondja, menj be a boltba és játsz rajtuk ha nem tetszik ne vedd meg ha tetszik vedd meg, olcsó drága, mindegy. Ez volt a csávó marketing-e.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák