Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Sirandrish #4084 üzenetére

    Őszintén azt terveztem hogy hagyom lvl 20-on, de iszonyatosan élvezek vele játszani :D Kecsing elvileg akkor tud igazán jó lenni ha hiperinvesztálva van (ganyu ellentétje például aki akkor is eléggé odacsap ha nincs rendesen kiépítve).

    Xingqiu és Albedo-t raktam be mellé supportnak (+ bennett mint buff és heal). Electro buildet építettem most neki mert 1 nyamvadt physical gobletem sincs (a 300+ 5* artifactem közül ami kicsit durva) és azt mondom elég jó. Electro charge miatt (Xingqiu) nagyon sok pici sebzést csinál ami azért összeadódik, aztán albedo odab@sz 2 másodpercenként 10k-t még.

    Egyértelműen gyengébb mint a Ningguangom, viszont elég erős ahhoz, hogy jó móka legyen open world-ben farmolni vele. Abyssba még nem vittem, ott esélytelen hogy megállja a helyét szerintem :D

    Majd a Thundering Fury szett a végcél neki, mivel Skyward Blade-et adtam neki ami az energy rechargeot növeli, ezért hamarabb összejön a burstje mielőtt letelne az előző cooldown. Ezzel a szettel viszont Xingqiu-val párosítva balanszolnám ezt, gyakrabban tudom majd használni így a Burst-jét, nem veszik kárba az az extra energy recharge. (0.8 másodpercenként 1 másodperccel tudom majd csökkenteni a CD-t).

    Viszont ez egy messzi cél, nem fogok most minden erőmmel ráálni, az eredeti két csapatomat fogom fejleszteni hogy le tudjam tolni a 12-es floort abyssban. Jelenleg 26 csillagom van, f9 és f10 9 csillag, f11 8 csillag, f12 első chamberében kipurcanok, nem bírok a nagy geoshivapokkal.

    Egyébként f11 3. chamberben a legjobb időm 6:55, annyira idegesít, hogy csak 5 másodpercre maradtam le a 3 csillagtól. :W Tegnap kb 2 órán keresztül csak azon dolgoztam hogy megcsináljam, de mindig éppenhogycsak lemaradok róla :O

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák