Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiro

    senior tag

    válasz emiki6 #14931 üzenetére

    Még mindig az a véleményem, hogy lehessen egyszerre akár két aktív Welined is.
    A drágább BP adhatna valamivel értékesebb jutalmat az 5 fragile resin mellett. mondjuk ismétlődhetnének a lvl40 és a lvl50 közötti jutalmak.

    Szerintem akik már így is havi rendszerességgel költenek rá, azok java része lehet rászánna mér úgy 5-10$-t pluszba. A hatalmas játékosbázis miatt pedig a sok kicsi sokra megy, így az egy eléggé jó és stabil bevételi többletet jelentene a Mihoyonak, ellentétben az érzelmi fellindulásból történő kristályvásárláson.

    3,7 milliárdos éves bevétel és a 63 milliós játékosbázis lehetséges kapcsolatai:
    1. Szinte minden játákos havonta megveszi a Welkint
    2. Kb. minden második játékos rendszeresen megveszi a BP-t
    3. Kb. minden harmadik játékos rendszeresen megvásárolja a Welkint és BP-t
    4. Kb. minden ötödik játékos rendszeresen megvásárolja a Welkint és a drágább BP-t
    5. kb 300.000 bálna havi 1.000$-t költ
    6. kb 150.000 bálna havi 2.000$-t költ
    7. kb 60.000 bálna havi 5.000$-t költ

    Nyilván az 1. verziót kizárhatjuk, hiszen nem mindenki vásárol, és a százezres bálnaseregletet sem tartom valószínűnek. Az én tippem az, hogy a bevétel java része abból a kb 15-20 millió játékosból jön akik rendszeresen veszik a BP-t és a Welkint.
    Szóval ha ők hajlandóak havi szinten +5$-t költeni, az máris kb 1 milliárdos többlet bevétel éves szinten.

    A másik, hogy nekem már egy ideje az az érzésem, hogy a lékerek elleni harc félig meddig egy fajta műbalhé, és a szivárogtatások, úgymond részét képzik a drip marketingnek.

Új hozzászólás Aktív témák