Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Qru #9752 üzenetére

    vettem szombaton kevés pad-et. csak sanos az 1 mm-esből van csak egy csík. de 1.5 mm-esből vettem egy 10*10 centiset. még nem tudom, hogy a gpu-n kívüli részek hogy lesznek hűtve.

    3 esélyes:

    - a gyári fekete bordát használom fel, mert jó lapos, és a nagy bordaszendvics jobban fog elférni. a szabadon álló helxekhez meg hozzáragasztok alulemezeket a felületnöveléshez.
    (mert ugye a gpu hűtő 90 fokban elforgatva, akkor lesz szebad hely bizonyois részek fölött

    - a mostani zalman, kicsit vastagabb bordáját használom fel

    - vagy az accelero kitjét. de az elég hervadt, ksi öntapadós vackokkal van ellátva. az úgy lett bordailag méretezve, hogy feltételezik a ventiket...

    de okosabb leszek, ha akezdemben lesz.

    de jó nagy szívás lesz, ha nem műkszik majd a riser. kezdhetek mindent elölről. igazából meg kellett volna várnom a kábelt. de türelmetlen vagyok, barkácsolni akarok előre is....

    (#9753) Laraxior
    az enyémnek 790/4000 a vége alapfeszen.
    de 0.9v-on 600-on szépen elmegy. és az a -0.1v a -100mhz-el brutális hőcsökkenéssel jár.
    ezen az alulfeszelt beállításon a zalmanra kötött 2 ventivel 350rpm-en, furmark nem éri el a 70 fokot. és itt a 350 (talán max 400?) nem olyan sok....
    úgy gondolom, ha riserrel ki tudnám hozni a vga-t, és hassal kifelé fordítanáma zalmnan bordáit, még ezel is meg lehetne oldani passazv módot, sima ragasztásos alulemeztoldással. mert oldalra fordítva nem szorul be alá a meleg.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák