Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blacki

    tag

    Hello mindeni!
    Olyan problémám akadt hogy, vettem egy pc-s házat xxx termék ne nevezzük meg.
    A probléma a következ 2 napon belül tönkrement benne a 200mm ventilátor, elkezdtek letörni a lapátok.
    2 tört le pontosan.
    A gyári ventik vacakok voltak búgtak , csörögtek a csapágyak.
    Az ajtó nem nyílt ki néha csak feszegetéssel.
    Namost 3 napon gariba vissza.
    Boltos csajt idézem "3-4 nap lessz mert csere lessz" a gyártónak visszaküldik.
    Ebből mi az igaz, ha nem cserélik megtagadhatom az átvételt?
    Azért kérdezem, mert gondolom 200mm venti csere azt csók, többi venti meg hagy csörögjön, essen szét.
    Ma felhívott garis hogy mi a probléma mondom x meg x jó oké majd hívlak és kész...
    Neten rendeltem, 8 napon belül visszamondhatom a rendelést, persze volt benne cucc ilyenkor milyen szabály él?
    Üdv B

    Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

  • Blacki

    tag

    Hello! Megint lenne egy kis problémám.
    Én vagyok az akinek tönkrement a 220mm -es venti a cooler master házában. 2 nap alatt.
    A Ház egy cooler Master Cosmos S
    Namost volt gariban 3 napon belül ment tönkre, de nem cserélték pedig kértem.
    Mondom csörög a hd hűtő ventilátor. Boltos: "ugyanmá". MEg se nézték garban :W . Ugyan olyan xar a hd 120mm -es ventilye :W
    Boltos:
    Örülhetek hogy a forgalamazó kicserélte a ventimet, mert ilyen próbléma még nem fordult elő
    " Rám akarta fogni hogy valami kábelel törtem le a lapátokat". Mondom le volt fogatva mind...
    Ha rosssz volt mondom.. Boltos: ilyen háznál ugyanmá örülhetek a venti cserének küldi a házat vissza.
    Ház itt, de nincs boldogság.
    Úgy kaptam vissza a házat hogy a szervizes összes újjlenyomata rajta volt "olajos kéznyom" :W
    felül a fogonál leverték a festéket egy 2mm hosszú 1mm vastag pontban.
    Ha mindez nem lett volna elég, de felül ahol a gombok , front panel van s egyebek, ott van egy szép fekete tükörsima rész műanyagból.
    Na itt nem tom mit műveltek de én agyvérzést kaptam.Kis pöttyök vannak a műanyagon ezek szépen mattá téve ott a felületet , de szép és ha nem volna mindez elég még valami xar rongyal meg is sikálták körkörösen jól összekarcolva a cuccot :W :W
    És a ventit se cserélték csak a lapát részt dejó :((( . Be se merem indítani hogy csöröghet az két lapát nélkül ment pár percet. Azt tudom mikor levettem a csörgésre a ház oldalát a venti 2-3cm-ert rángatta a ház oldalát a kezemben, na biztos nem lett csapágyas a motor :(((
    Ilyenkor mi van a bolt meg elküld hogy ugyanmá.. :W

    Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

  • Blacki

    tag

    válasz tlac #3057 üzenetére

    Ya utólag lehet jobban jártam volna, csak hátha cserélik mondom..
    Nem ezt vártam én se csak, lesek mivan majd valahogy addíg polírozom még szép nem lessz, mást nem nagyon tudok csinálni ..
    A tetejét kipofásítom a csőre meg húzok valami vackot, de akkor is. :(( :((
    Így bánni egy vevővel , na ott se veszek többet semmit az tutkó.. :(((

    Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

  • Blacki

    tag

    válasz Blacki #3058 üzenetére

    Ya és hogy témánál maradjak.
    Nekem feltünt egy furcsa dolog.
    Ha garanciára kerül a sor azaz javítanak rajta valamit, nem kellene kapnom valami papírt róla hogy mikor és mit cseréltek, javítottak?
    Mert ilyet se kaptam, ebben a boltban, pedig életem során párszor már gariztattam és volt hogy még azt is feltüntették majdnem, hogy melyik csavart vették ki először.
    Nekem bűzlik ez a dolog.
    Csak furcsa ez egy kicsit nekem, azon tuti fel lett volna tüntetve a telephely, hisz azt mondták visszaküldik a forgalmazónak :F
    Én azt mondanám vigyázni kell velük, még holnap megelytek egy telefont nekik hogy hol az a papír.

    Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

Új hozzászólás Aktív témák