Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    válasz Juhaszatti #98655 üzenetére

    Egy kérdés a tisztelt tagokhoz. 3 hónapja pasztáztam újra a gépet Noctua NT-H2-vel, ami akkor lett újonnan vásárolva, szóval nem egy 5 évvel ezelőttről megmaradt és a fiók aljáról kihalászott darab. Mivel túl vagyok már több tucat pasztázáson, ezért 99%-ra mondom, hogy nem én rontottam el :DDD , de azért előfordulhat, hogy most kivételesen mégis.

    Lényeg. Elmúlt hetekben észrevettem, hogy game közben eléggé ugrál a CPU hőfok, kb. 2 másodpercenként 67-72-74-82 fok között (CPU turbo offon van). Na ezt nagyon szeretem, mondtam magamba, hogy tuti rossz a hővezetés. Ma szétkaptam erre ez a látvány fogadott. :F


    Mit ne mondjak elég fos már így ránézésre is. Bocsánat a hasonlatért, de hűtőpaszta helyett úgy nézett ki, mintha valaki ráverte volna. :))
    Ez mitől lehet szerintetek? VC csavarjainak a korábbi egyenletlen meghúzásást és/vagy túlhúzásást kizárnám, mert rugósak a csvarok szóval lehetetlen egyenletlenül meghúzni, vagy túlhúzni.

    Mindenesetre most újra lett pasztázva hibridbe. GPU-ra elkenős megoldást alkalmaztam, CPU-ra a kaszlik középre egy hosszú kis "kolbászt". Ha ezek után is szarakszik, akkor kiballagok majd Csepelre. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák