Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    válasz KillHates #54382 üzenetére

    Elnézést rosszul fogalmaztam :R, kissé összekavarodtak a gondolataim közben, bocsi :))

    Amit korábban kérdeztem azt a haverom miatt kérdeztem aki most vesz notit, csak abból amit írtál meg hogy a legnagyobb szörnyet ajánlottad, nekem az jött le hogy akkor 15,6-os gépek már mind megfőnek..?

    Én ugyan nem választanék magamnak top procit meg gpu-t...(jelenleg is i5 7600 + gtx 1060-van csak benne), de nekem fontos a 15,6 mert azzal még a mostani téglatápos és járdalap vastagságú -súlyú P751 is egy sima hátizsákban váltásruhával-kamerával együtt is simán elvan...Így nem gond átugrani a haverhoz hogy egy rekesz radler elszopogatása közben killing flor2-n hajnalig gyilkoljuk egymást :D

    Cimborának teljesen oké lesz a 870Dm- csak a kanapé-konyhapult-hálószoba között pakolgatni....

    De nekem egy akkora szörny már gond lenne, pedig játékok kapcsán nincs igényem jobbra amivel játtszom ahhoz ez tökéletesen elég.

    De más dolgok kapcsán, hááát....A rajzok amiket mostanában csinálnom kellett meg a képszerkesztgetés nagyobb mennyiség esetén már akadósan megy.

    Gondolkodom egy erősebb használt procin meg egy kis rambővítésen, de nem tudom hogy hozna-e valamit :F ( i7 7700K)

    [ Szerkesztve ]

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák