Új hozzászólás Aktív témák

  • fordjee

    aktív tag

    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
    Nekem végül maradt az amd-s Zephyrus, tegnap este megvettem. Most majd nézegetem pár napig az ünnepek miatt :)
    A vétel érdekes volt. Edigitalnál és Notebook.hu-nál volt, előbbinél 400-ért, utóbbinál 380-ért. Tegnap dél körül láttam, hogy Edigitálnál 330 lett, 8gb rammal. 1db volt belőle pont az útbaeső üzletben. Egy dolog nem volt kiírva, hogy 60 vagy 120hz-es-e. Bementem, megnéztük, dobozára sem volt ráírva, az eladó szerint lehet, hogy játék közben 120hz, sima windows alatt meg 60hz :) Ott hagytam, aztán felhívtam az asus központot hogy gyári szám alapján nézzék meg, 10 perc után kiderült, hogy 120hz-es. Ekkor eszembe jutott, hogy a 8gb-os verziók 60hz-es, adatlap szerint ez 8gb-os, megnéztem a gép dobozát, 8+8gb :) Úgyhogy visszamentem és elhoztam.
    Első "gamer" notebookom, külsőre nagyon tetszik, a bill. világítással még küszködök, leszedtem valami atk drivert, működött, most megint nem, frissítettem, megint jó, egyelőre játékom sincs (SW battlefront 2 van meg, régebben megvettem véletlenül, xboxra akartam de a pc-s változatot tudtam), de majd beszerzek ezt azt. Ugyanitt xbox eladó :)

    fordjee

Új hozzászólás Aktív témák