Új hozzászólás Aktív témák

  • ruczak

    tag

    Na akkor mégegyszer. Szeretnek egy laptopot vásárolni. Két fő célja lenne. Egyik, van egy Sony akciókamerám, a videóit kellene kódolni. A masik(bár nem vagyok egy nagy játszós) a MotoGP 2019-es játekkal szeretnék játszani. Ebben szeretnék segítséget kérni tőletek. Beirom a játék gépigényét, bár azt kb én is ki tudom választani, hogy mi kellene bele. Fontosabb lenne az, hogy olyan legyen a laptop, aminek megfelelő hűtése lesz, megbízható. Nem baj ha használt, sőt valszeg csak hasznaltat tudok venni kb 300.000 Ft-ból.
    (Asusokról itt nem olvastam jókat. Így az nincs közöttük, bár árban lenne jó azok között is. Vagy van azok közül ami jó? GL sorozat?)
    Kinéztem egy két eladó laptopot az aprókban. Szerintetek melyik lehet a legmegbízahtóbb ezek közül? De ha tudtok ajánlani valamit, azt is megköszönöm.
    [link]
    [link]
    [link]
    A játék gépigénye:
    Minimum:
    CPU: Intel Core i5-2500, AMD FX-8100 or equivalent
    RAM: 8 GB RAM
    GPU: NVIDIA GeForce GTX 1050 with 2 GB VRAM or more / AMD Radeon HD 7950 with 2 GB VRAM or more
    DX: Version 11 DX: Version 11
    Ajánlott:
    CPU: Intel Core i7-6700K, AMD Ryzen 7 1700X or equivalent
    RAM: 16 GB RAM
    GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060 with 6 GB VRAM or more | AMD Radeon RX 480 with 4 GB VRAM or more
    Amúgy gtx 1050Ti-vel milyen lenne a játék? Köszi mindent előre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák