Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz KillHates #33336 üzenetére

    Igen, a ThinkPad szériát én is sajnálom...
    Gyak. a W500 / T500 volt az utolsó olyan TP amit az IBM tervezett de a Lenovo gyártott le.

    Onnan meg minden új verzióban kivesznek valami fícsőrt mostanra meg már teljesen ki van csontozva... : /

    A konzumer széria gyenge anyaghasználata meg úgy általában egy "alap dolog".
    Tudod, kapitalizmus, tekerd a mókuskereket, vegyél vásárolj... aztán újra, meg újra és újra...

    Majd egyszer talán eljutunk oda, hogy ezt is kinövi a piac, mert már meglátják a vásárlók megrendülését és/vagy egy esetleg több gyártó megmozdulását és jön a business classt hesszelő konzumer gépek ideje... de akkor meg az lesz a baj, vita tárgya, hogy minek vegyél Üzletit mikor a Lenovo Ideapad 31514651 rendelkezik magnézium vázzal, meg fém burkolattal, acél zsanérokkal, szerviz ablakokkal, nem TN kijelzővel, ésatöbbi...

    Távoli jövő... :")

    Amm jól látom, hogy igazából minden Gamer lapos szar (valamiért) ? :"D
    Mert folyamat senki sem elégedett azzal ami van, amije van... egyedül talán én nyúltam bele a tutiba mert ilyen szpesölsznóflék, különleges és szerencsés meg OP meg gyártók és forgalmazók által kivételezett ember vagyok... :))

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák