Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz kreten67 #33018 üzenetére

    Ez a verzió direkt úgy van reklámozva (A85) hogy dobjad vágjad, menj át rajta autóval.
    Az ÖSSZES külföldi cikkezőnek ahova elküldték, direkt kérték, hogy rakják vízbe, menjenek át rajta autóval...

    Ha ezt a verziót visszadobják, akkor jobban meg kell cseszegetni a szervizt mert Mo.-on vagy és épp palira akarnak venni...
    De igazából blődség ez téma... telefonra meg mindenre mondják, hogy jajj nem bírja az esést...
    Ha valami leesik annak az sehogy sem fog jót tenni... semmi sem szereti ha dobálgatják.

    Eleve milyen opció ez már... ez egy külső vinyó, 2 helyen lesz; asztalon vagy a táskámban.
    Nem, nem fogom lesöpörni, ahogy az otthoni másik két USB-s külső vinyóm se söpörtem le soha sem.

    Az is lehet hogy a D06-ost fogom választani, mert az nem sokkal többért már 2TB és ugyanúgy élettartam garancia.
    A lényeg inkább azon van, hogy erre nekem nem fontos adatok mennek, de attól még tárolni kell őket még ha ideig óráig, napokig, hónapokig max...
    Ami meg el tud romolni az el is fog.
    Egy élettartam garancia esetén gondolom egyértelmű, hogy ez milyen befektetés :")

    A G-szenzor mellesleg csak akkor mér ha a áram alatt/üzemben van a vinyó.
    Ezért is komoly baj, hogy míg megjönnek távolkeletről, franc tudja hány targoncáról estek le, hány kici ZSárga rugdosta végig a raktáron, hányszor esett le a salgópolcról a boltban... nem fog látszódni semmi, főleg nem a SMART adatokban, minden default, friss...
    Csak aztán olyanod lesz mint pl az én OEM vinyómmal a vadi új laposban; 17 nap üzem után, egyik pillanatról a másikra összehányja magát és meghalt.

    WD-nek van pl erre egy remek önellenőrző Utilityje amit tanácsolnak futtatni az első használatba vétel előtt, bár ez se egy mindentudó dolog.

    Tehát ha úgy taknyoltattad le, tökre jogos, hogy visszadobták, mert nem parkolt állapotban még ennél kevesebbtől is kibillen az olvasófej a légpárnás mágneses köztartásból és végig zánkázik a tányér lakkrétegén... rosszabb esetben instant a mágnes rétegig hatol és indul a forgácsolós láncreakció.
    De a lényeg, hogy az A85 is arra van biztosítva, hogy megőrzi az adataid szélsőséges helyzetekben is, nem arra, hogy csúszdázás, trambulinozás közben mozgatsz adatokat A-ból B-be rajta/rá/róla.

    Amm tipp; SMART adatokat lehet resetelni, így a G-szenzort is ;)

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák