Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz zaskar #33950 üzenetére

    A Decathlonos aptonia 700-as gélt használom. Anno ezt vettük kipróbálásra, és bevált. Régebben félmaratononként kettőt ettem belőle, mostanában már a 25+ km-es hosszú futásokra is csak egyet szoktam vinni, meg egy zacsi PowerBar kólás gumicukrot (elvileg GelShot), amiből 2-3-at elrágcsálok közben. Érzésre utóbbi kevésbé tölt fel, viszont jobban adagolható, és nem ragadsz tőle.

    emvy: Igen, az elfutás a nagy ellenség. Az utóbbi időkben szándékosan visszafogtam (néha már abszurd hosszan) a versenyek elejét, hogy tanuljam elkerülni. A terv most is az, hogy az első 8-10 km alatt fokozatosan akarok 6:00 körüli tempóról versenytempóra (5:35, jó esetben 5:30) gyorsulni, amivel aztán be kéne 30 körülre állítani nagyjából az 5:40-es versenyátlagot, és azt tartani a végéig. Ez a best-case scenario, adok magamnak még egy 15 percet, amivel együtt tudok élni, 4:15 fölött azért már kicsit elégedetlen kennék. Persze bármikor bármi közbejöhet. Fizikailag úgy érzem, ez reális, meglátjuk, fejben hogy áll össze...

    A linked alapján a heti mennyiségemmel, és az utolsó két félmaratonommal pont jó vagyok erre:

    :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák