Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz inf3rno #33749 üzenetére

    Attól függ, milyen módszer. Én nem lézereztem, sima sebészi rutinnyisszantás volt. Ami nagyon kilóg az a legkevésbé para, a tövébe egy érzéstelenítő, aztán egy nyisszantás a szikével, 2-3 nap múlva észre sem veszed. Ez amúgy inkább szépészeti, illetve én azokat vetettem le, amiket a ruha (nadrág dereka, ing, póló nyaka) ki szokott dörzsölni. Hátránya a dolognak, hogy pár év után elkezd visszanőni. :( A nagyobb gond az, ami nem jön ki a bőr síkjából, ráadásul ezek a veszélyesebbek is. Ezeket mélyebben vágják, és utána varrják is, ha olyan helyen van, akkor hetekig kiesik az adott terület. Nekem a bal combom tövében, a belső hajlatban vágtak ki egyet, ami egy-két év alatt ujjbegy nagyságú folttá nőtte magát a bőr szintjében, 5 öltéssel foltoztak utána össze, hivatalos javallat szerint varratszedés után 4-6 hétig nem kellett volna futni. A felét be is tartottam kb... :U Korábban a combom elejéről, középtájról is vettek le gyanús pöttyöket, ahogy nézem, ott is a hegek alapján 3, illetve 5 öltés kellett, de az úgy rémlik, 2-3 hét alatt rendben is volt.

    Jó, hogy szólsz, amúgy, tavaly elfelejtettem menni, csinálok is gyorsan egy időpontot, hátha idén is találnak valamit. Választék, az van.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák