Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz ANDROID??? #659 üzenetére

    sziasztok
    kérdező kollégával megegyező igényeink lennének
    a kérdésem annyiban módosulna (és természetesen mindenkinek szól), hogy 100k alatti kategóriában van olyan, amivel érdemes foglalkozni?

    eddig egy szerintem 30-40k közötti kategóriás benzinesünk volt (fejből nem tudom a pontos típusát), ami éveken át működött, de végül tönkrement és cserélni kell, egy komolyabb kellene, fontos hogy valamilyen vágókése is legyen, damilossal már szenvedtünk eleget

    oleo mac sparta 380t - ezt itt egy közeli üzletben 100k körül meg lehetne venni, úgy veszem észre nagyjából hasonlít, az általad ajánlottra, de ebben a kategóriában már pár ezer ft eltérés nem számít, ha a drágább jobb is

    köszi a tippeket előre is

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    válasz ANDROID??? #668 üzenetére

    (#669) Voice24

    ezek kb egy árban vannak, hasonló tulajdonságokkal, kijelenthető, hogy egyformán jó választások?
    Makita RBC420E - 98k
    oleo mac sparta 380t - 100k
    MCCULLOCH B40 B ELITE - 105k

    husqvarna és a stihl valóban kicsit drágább, azért nem ipari használatra kell, ennyi többletet már nem érne meg, és arra jutottunk, hogy inkább az erősebbet, mint a gyengébbet, így maradt a 100k körüli kategória
    makita gépeket ismerjük, ebbe pont most este futottam bele, jók a tapasztalatok, és szerviz is van a közelben, tehát egyelőre ez lenne a legszimpibb

    sövényvágónk is most ősszel adta meg magát, azt is pótolni kell, de abból majd valami elektromost kell venni, mert a benzines nehéz, nem oda való, ahova nekünk kell, de az még kicsit ráér, úgyhogy ha úgy alakul, majd arról is érdeklődök, ha aktuális lesz
    köszi megint

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    válasz ANDROID??? #671 üzenetére

    :)
    persze, de jobban szeretek utána érdeklődni, nehogy véletlenül valami "típushibába" fussunk, ha már nem kis összeg lenne erre fordítva
    a terület nem is túl nagy inkább nagyon rossz, olyan talán összesen sincs 1000 m2, de 500-nál több

    a szaki a boltban azt javasolta, hogy inkább erősebb gépeket nézegessünk, mert az 1-esek kicsik lesznek

    nem tudom egy ilyesmi gépnek milyen a sövénynyíró tulajdonsága, de nem tűnik túl biztatónak, szerintem nem fogjuk tudni megúszni a normális, hagyományos sövénynyíró beszerzését sem, de az biztosan elektromos lesz, elég érdekes helyen van a sövény, megközelíthetősége sem valami jó, használtunk benzinest is, de azok túl nehezek, bevallom, negyed órás váltásban dolgoztunk :D (két kézzel sem egyszerű egy idő után, de sokszor eggyel kell tartani...)

    mod:
    most nézem, a tulajdonságok menüpont alatt, a kép alján ami van: [link]
    ehhez jár ilyen, vagy lehet hozzá venni, mert akkor mégis csak elgondolkodtató
    mert a sövényvágó tartozéknál teljesen más képet mutat

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák