Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cherockee

    aktív tag

    válasz _az #731 üzenetére

    ''-süket leszel'' : ha ezt arra érted hogy halláskárosodott leszel....akkor szerintem nincs igazad, a zárt füles nem hangosabb, volt aki hozzánemértőként azt kezdte el másik forumon ordibálni hogy huuu de a káros hangokat nem ereszti ki...szóval hagyjuk, ha bömbölteted a nyitott is kinyirja a füled, főleg ha háttérzaj miatt egyre hangosabban nyomod...
    ''-fix elütnek'' : nézz körül. pesti háttérzajban én amugyse tudtam a fülemre hagyatkozni, ha már azt hallod hogy kocsi jön feléd akkor az már tool közel van (''If you see the flash, you're already too late...''). Nemhiszem hogy amugyis csak a füledre hagyatkozol.
    ''-kábele miatt sustoroghat'' : nem értem mire irtad ezt.

    fülre csiptethetős felejtős, mivel az csak épphogy fölfexik a füledre. a Dugó forma pont ezért zártabb, mert lezárja az egész fület. De még mindig azt mondom hogy a legjobb egy nagy teljes méretü füles, hangminőségben-kényelemben mérföldekkel jobbak...
    Tudom tudom, de az olyan hülyén néz ki. Szerintem meg nem, sose néztek rám a fülesem miatt hülyén (6 éve ilyennel mászkálok).

Új hozzászólás Aktív témák