Új hozzászólás Aktív témák

  • hummerdikk

    őstag

    válasz operator10 #37 üzenetére

    A felepitese:
    -Egy szerver pl itt kereshetsz (www.mogyoro.hu) (ne IDEs szervert nezzel! Asszem van nekik Compaq)
    -Egy jo kis tuzfal (szinten a Keriotol)
    -Jo tuzfalbeallitasok (na ha ebben nem vagy jartas akkor erdekesen lesz vedve a gep, de segitek ha kell)
    -Egy jo kis FTP szerver. Szinten jol bekofigolva
    -Egy jo kis mail szerver. Szinten... Es ez is Keriotol legyen(azert hasznalom azt, mert marha egyszeru)
    -Egy Dns

    Asszem ennyi :)

    Annyit mondnanek, hogy ha sajat DNSt akar valaki ahoz AD (Active Directory) kell. Ami asszem min 20 gb-os, de ha valamit rosszul irtam le vagy mondtam legyszi javitsatok ki!

    Izirider: DynDNS-----> Ez a gepedre rakja a ''szervert''. En egyszer nezelodtem a regisztriben es nini! Ott van egy DNS szerver.... Na de honnan?:F Utana kicsit nezelodtem es rajottem, hogy a DynDNS rakta fel. Milyen erdekes ugye? Hiszen semmit nem telepitettem csak kattintottam!
    Myip-nel pedig ahogy mar a kedves kolega irta a kis program a myip-nek kuldi az IP cimed nem pedig a te geped a szerver! Ez valamilyen fogban biztonsagosabb.
    Szal DynDNS-t nem ajanlom! Sot akinek kell es jot akarok neki annak meg is szoktam tiltani, hogy azt hasznalja :U:B
    Nagyon sok kis user belevag ezekbe ugy, hogy semmi nagyobb vedelem stb nincs a gepen vagy egyebek. Es akkor csodalkoznak, hogy X nap vagy X het mulva ujra kell rakni mert lassu, kaki stb.

    Szoval csak ovatosan!

    Operator: Hol is laksz?

Új hozzászólás Aktív témák