Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nibiru

    tag

    válasz helixP #87457 üzenetére

    A Poco-nak néztem a review-it, és nem tetszettek. Google Camerával már ég és Föld, de a videóknál a stabilizáló nem az igazi, a felvételek hangja pedig egyszerűen borzalmas. A hang probléma egyébként az alapján amiket eddig láttam, szinte általános. Ismerősöm egy Oneplus 6-et használ. A videói fenomenálisak, tényleg gyönyörűek, de a hangot ő is úgy oldotta meg, hogy amikor úgy látja, egy külső mikrofont csatlakoztat a telefonhoz. De az meg monoÍ! Na ne mááár... :((

    Ami a vízállóságot illeti ő ezt ajánlotta nekem ha nem kapok vízálló telót. Ő legalábbis ilyet használ, ha nagyon mostoha az időjárás. A Oneplus 6 elvileg védett, de mivel hivatalosan ezt sosem erősítették meg, így inkább biztosra megy. Eddig is hasonló megoldást használtam, úgyhogy nem dőlök a kardomba tőle, csak naivan úgy hittem, hogy a 21. század második évtizedének végén az IP68 már nem számít luxusnak.

    Én egyébként egy Lumia 930-ast használok most, és eléggé el voltam kényeztetve ami a felvételek és a videó minőségét illeti. A telefon egyébként működik, csak azért akarom már lecserélni, mert egyes kedvenc appjaim kezdenek kihullani a sorból, fejlesztés híján.

    Jó volna egy olyan kamera app is, ami magától kikorrigálja a lencse párnatorzítását, hogy ne kelljen folyton buzerálni a felvételeket, de ha már az IP68 is probléma, gondolom ez a kívánság is csak egy álom marad.

Új hozzászólás Aktív témák